موتور ژنراتور

انواع موتور ژنراتور دیزل و موتور ژنراتور گاز سوز

نمونه موتور ژنراتور دیزل

دیزل ژنراتور یکی از انواع موتور ژنراتور است. این موتور ژنراتورها با سوخت گازوئیل کار می کند.

نمونه موتور ژنراتور گاز سوز

موتور ژنراتورهای گاز سوز همان طور که از نام آن پیداست، با سوخت گاز کار می کند و برای مصارف خانگی و سبک مناسب است.

لیست موتور های ژنراتور

خرید موتور ژنراتور و لیست قیمت موتور ژنراتو در انواع مختلف مانند موتور ژنراتور دیزل و موتور ژنراتور گازسوز را در مارک های مختلف موجود در بازار می توانید از فروشگاه اینترنتی ما به صورت روزانه استعلام بگیرید

چرا موتور ژنراتور ؟

خرید موتور ژنراتور

موتور ژنراتورها دستگاه هایی هستند که به منظور تامین برق به کار گرفته می شوند. همچنین انواع موتور ژنراتور در دسته بندی های مختلفی قرار گرفته است که شیوه کار و عملکرد هرکدام نیز متفاوت می باشد. از این رو برای نصب و راه اندازی موتور ژنراتور نیز بهتر از یک کارشناس کمک بگیرید که شما را با فرایند کار و نحوه استفاده صحیح از موتور ژنراتور آشنا کند. ناگفته نماند که برای برخورداری از گارانتی موتور ژنراتورها الزامی است که نصب و راه اندازی اولیه دستگاه توسط کارشناس مربوطه صورت گیرد. استفاده از گارانتی، در صورت نیاز به تعمیر موتور ژنراتور در طول مدت گارانتی  هزینه تعمیرات ژنراتور را برای شما کم و در برخی مواقع صفر خواهد کرد.

لیست قیمت موتور ژنراتور

لیست قیمت موتور ژنراتور و موتور ژنراتور دیزل و گاز سوز، به عنوان ابزاری  بسیار حیاتی در عرصه تأمین انرژی، یکی از مسائل مهم در زمینه صنعت و تجارت است. با توجه به افزایش نیاز به برق در انواع مختلف فعالیت ‌ها، انتخاب و خرید موتور ژنراتور مناسب با توجه به نوع سوخت، ظرفیت تولید برق، و کاربردهای مورد نظر، از اهمیت خاصی برخوردار است. لذا، مشتریان می‌ توانند از این لیست قیمت برای مقایسه و انتخاب بهترین گزینه بر اساس نیازهای خود استفاده کنند.

بازار موتور ژنراتور دیزل و گاز سوز به عنوان دو دسته اصلی، انواع مختلفی از تولیدکنندگان و مدل ‌ها را شامل می ‌شود که اطلاعات دقیق و کامل قیمت دیزل ژنراتور می  ‌تواند به مشتریان کمک کند تا خرید بهتری را برای مجموعه خود رقم بزنند. برای استعلام قیمت روز موتور ژنراتور دیزل و گاز سوز با ما در تماس باشید.

انواع موتور ژنراتور

موتور ژنراتورها بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته بندی می شوند. در حالت کلی انواع موتور ژنراتور را میتوان بر حسب سوخت مصرفی که دارند دسته بندی کرد. برای مثال میتوان گفت که یک موتور ژنراتور گاز سوز است یا بنزینی . موتور ژنراتور دیزل از معروف ترین دیزل ژنراتورهایی است که طرفداران بسیاری نیز دارد. شما می توانید بسته به نیاز  و کاربری خود یکی از این مدل های سوخت را انتخاب کنید. در ادامه انواع موتور برق را توضیح داده ایم.

 

موتور ژنراتور گاز سوز

 

موتور ژنراتور دیزل

موتور ژنراتور دیزل یا دیزل ژنراتور یکی از انواع موتور ژنراتور است. این موتور ژنراتورها با سوخت گازوئیل کار می کند. اگر به دنبال یک موتور ژنراتور قوی و حرفه ای هستید؛ توصیه ما به شما خرید موتور ژنراتور دیزل است. از نقاط قوت  ژنراتور دیزل ها می توان به قدرت موتور آنها اشاره کرد.

اگر بخواهیم انواع موتورهای دستگاهای ژنراتور را با هم مقایسه کنیم؛ موتور این دستگاه حرف اول را میزند. احتمالا یکی از فاکتورهایی که هر شخصی در خرید موتور ژنراتور در نظر می گیرد طول کارکرد مداوم دستگاه است. دیزل ژنراتور در این زمینه نیز خود را ثابت کرده است. بنابراین توصیه می کنیم اگر می خواهید یک موتور ژنراتور تمام عیار خریداری کنید؛ موتور ژنراتور دیزل یک گزینه عالی است.

 

موتور ژنراتور گاز سوز

موتور ژنراتورهای گاز سوز همان طور که از نام آن پیداست، با سوخت گاز کار می کند  و برای مصارف خانگی و سبک مناسب است. این موتور ژنراتورها در خانواده ژنراتورهای کم قدرت قرار می گیرد و به نسبت موتور ژنراتور دیزل قدرت کمتری دارد. این دستگاه ها یک گزینه عالی برای خرید موتور ژنراتور مناسب برای محیط هایی  است  طرفداران محیط زیست در آنجا فعالیت دارند.

البته این نکته را نیز ذکر کنیم که اگر نمیخواهید برای خرید موتور ژنراتور  هزینه زیادی صرف کنید؛ این نوع موتور ژنراتور مناسب شماست. گزینه پیشنهادی ما به افرادی که قصد خرید موتور ژنراتور ارزان و کم هزینه از نظر سوخت مصرفی هستند انواع موتور ژنراتور گازسوز است.

 

موتور ژنراتور بنزینی

این موتور ژنراتورها نیز از سوخت مصرفی بنرین برای تبدیل انرژی استفاده می کنند. اگر می خواهید یک ژنراتور کوچک و قابل حمل داشته باشید این گزینه می تواند برای شما مناسب باشد. البته این دستگاه در زمان قطعی برق در دسترس نیستند؛ چراکه برای پمپاژ کردن بنزین به نیروی برق نیاز دارند.

 

 

نصب و راه اندازی موتور ژنراتور چگونه است؟

خیلی مهم است که نصب و راه اندازی موتور برق ژنراتور به طور اصولی و استاندارد انجام شود. به همین دلیل تاکید می شود در نصب و راه اندازی اولیه دستگاه حتما با نمایندگی فروش موتور ژنراتور تماس بگیرید و از خدمات پس از فروش موتور ژنراتوری که خریداری کرده اید استفاده کنید. بدون شک میتوان گفت که نصب و راه اندازی موتور ژنراتور یکی از مراحل مهمی است که باید به درستی طی شود تا دستگاه از خرابی و آسیب های بعدی محفوظ بماند.

البته که این دستگاه ها اغلب یک دفترچه راهنمای همراه دارند که مصرف کنندگان می توانند برای آموزش دستور عمل های راه اندازی موتور ژنراتور به آن مراجعه کنند اما رعایت یک سری استانداردها  در نصب این دستگاه ها نباید نادیده گرفته شود. مثلا اتاق ژنراتور باید مطابق با استانداردهایی باشد. همچنین گفتنی است که نصب و راه اندازی موتور ژنراتور گاهی میتواند با خطر نیز همراه باشد. دیزل ژنراتورها انرژی الکتریسته را به انرژی مکانیکی تبدیل می کند که بخشی از اینکار را موتور دستگاه انجام میدهد. انرژی مصرفی در این پروسه از نوع احتراق داخلی است که در صورت رعایت نکردن شرایط نصب و راه اندازی میتواند خطر آفرین باشد. لذا توصیه می کنیم برای نصب و راه اندازی موتور ژنراتور دیزل  از متخصص و کارشناس مربوطه کمک بگیرید.

 

تعمیر موتور ژنراتور

تعمیر موتور ژنراتور یک امر تخصصی است که توسط متخصصین تعمیرات دیزل ژنراتور ارائه می شود. همان طور که اطلاع دارید قیمت موتور ژنراتور ها به طور کلی بالا است و انتظار کارکرد بلند مدت از این دستگاه ها می رود. اما به رقم قیمت بالا و کیفیت خیلی خوبی که از برندهای مطرح شاهدیم، برخی مواقع با خرابی موتور ژنراتور ها فارغ از برند و نوع سوخت آنها مواجه می شویم. از طرفی قیمت بالای دستگاه مانع ایده خرید دوباره موتور ژنراتور نو می شود. در چنین شرایطی استفاده از خدمات تعمیرات مورتور ژنراتور دیزل یا گازسوز منطقی تر است.

در رابطه با تعمیر موتور ژنراتور یا دیزل ژنراتور به صورت تخصصی به ندرت میتوان به مجموعه های تعمیراتی  اعتماد کرد. سپردن تعمیرات موتور ژنراتور به یک تعمیرکار حرفه ای بسیار حائز اهمیت است چرا که انتخاب اشتباه و بی دقتی ممکن است هزینه های گزاف بعدی و آسیب بیشتر به دستگاه را به دنبال داشته باشد.

 

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم بهترین و جامع ترین راهنمای خرید موتور ژنراتور را با توجه به نیاز شما و کاربری انواع ژنراتور صادقانه ارائه دهیم. در صورتی که قصد دارید به طور مداوم از دستگاه تولید برق موتور ژنراتور استفاده کنید توصیه ما در مجموع خرید موتور ژنراتور دیزل است که پاسخگوی نیاز به برق قوی است و موتور قوی تری دارد. اما در صورتی که در یک محیط صنعتی یا خانگی کم مصرف قصد استفاده از دستگاه را دارید می توانید موتور ژنراتور گاز سوز را با بهترین قیمت موتور ژنراتور از ما خریداری نمایید.

 

آدرس

کرج ، خیابان درختی ، ساختمان رودکی ، طبقه دوم

شماره تماس

9182 3210 - 026
0912-403-7567

متا پاور در شبکه های اجتماعی

×