تامین دیزل ژنراتور و برق اضطراری

تامین دیزل ژنراتور و برق اضطراری

چرا تامین دیزل ژنراتور اهمیت دارد؟ دیزل ژنراتور یک جایگزین برای نیروی الکتریکی حاصل از برق در زمانهایی است که به هر دلیلی با قطعی برق مواجه شده ایم. امروزه دنیای ما با انرژی حاصل از برق گره خورده است تا جایی که با چند ساعت و حتی چند دقیقه قطعی برق انگار که زندگی مان فلج شده است. البته اهمیت برق محدود به مصارف خانگی نیست، به عنوان مثال در بیمارستان ها جان افراد با برق سر و کار دارد و قطع برق میتواند منجر به بروز حوادث ناگوار و جبران ناپذیری شود. به همین دلیل لازم است جایگزینی برای زمان هایی که برق قطع شده است داشته باشیم. دیزل ژنراتور یکی از این جایگزین هاست.

تامین دیزل ژنراتور برای مکان هایی که به برق متصل نیستند و یا برای تامین بار اضافی شبکه برق ضروری است. در واقع اگر بنا باشد که شبکه بار اضافی متحمل شود دیزل در نقش ژنراتور ثانویه ظاهر میشود. منازل مسکونی و آپارتمان ها، فروشگاه های کوچک و بزرگ، ادارات، کارخانه ها و موسسات از جمله دیگر مشتریان ما برای تامین دیزل ژنراتور هستند. عموما دیزل ژنراتورها را در یک کانکس و یا کانتینر قابل حمل قرار میدهند، این کار علاوه بر سادگی حمل و نقل سبب میشود تا صدای ژنراتور اذیت و آزار کمتری ایجاد کند. لازم به ذکر است که برای کاهش سر و صدا باید کانکس یا کانتینر ایزوله باشد.

تامین دیزل ژنراتور یکی از حوزه های فعالیتی ما در شرکت موتورسازان تبریز است. به عنوان تامین کننده دیزل ژنراتور و برق اضطراری افتخار همکاری با بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ را داشته ایم.

قطعات

تامین دیزل ژنراتور اهمیت بسیاری زیادی دارد اما تامین قطعات آن نیز بسیار مهم است. چرا که خرابی یک قطعه ساده میتواند دیزل ژنراتور را از کار انداخته و کل فعالیت های مجموعه را مختل کند. در صورتی که هر یک از قطعات دیزل ژنراتور شما دچار خرابی گردد، باید در اسرع وقت درصدد تهیه آن برآیید. تامین قطعات مصرفی و قطعات یدکی پرکاربرد دیزل ژنراتور را میتوانید با خیالی آسوده به شرکت موتورسازان تبریز بسپارید.

تامین دیزل ژنراتور توسط شرکت موتورسازان تبریز

شرکت موتور سازان تبریز سابقه ای درخشان در زمینه تامین دیزل ژنراتور و قطعات یدکی مربوط به آن را دارد. مزیت قطعات شرکت موتور سازان این است که در داخل کشور تولید شده اند و به همین دلیل قیمت آن ها نسبت به نمونه های خارجی مقرون به صرفه تر است.

انواع ژنراتور

دیزل ژنراتور در انواع مختلفی موجود است، بسته به نوع نیازتان میتوانید نسبت به تهیه هر یک از انواع دیزل ژنراتورها اقدام نمایید. دیزل ژنراتور BAUDOUIN،  دیزل ژنراتور Benz Idem، دیزل ژنراتور ام تی یو MTU Generator، دیزل ژنراتور Perkins، دیزل ژنراتور کاترپیلار MeccAlte، دیزل ژنراتور کامینز پاور G.Drive Diesel & Gas Engine و دیزل ژنراتور ولوو پنتا VOLVO PENTA از انواع دیزل ژنراتورهای موجود در مجموعه متاپاور هستند.

قیمت دیزل ژنراتور

با توجه به نوسانات بازار و تغییرات قیمت ارز، قیمت دیزل ژنراتور ثابت نیست. به همین دلیل در صورتی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قطعات و یا اطلاع از قیمت آن ها هستید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

منبع تغذیه تک فاز و سه فاز چیست؟

دیزل ژنراتورهای مختلف بسته به ویژگی های طراحی و قدرت آنها جریان متفاوتی تولید می کنند. دو دسته کلی از پیشرفت ها با هدف جلب رضایت مصرف کنندگان داخلی و صنعتی وجود دارد.

دیزل ژنراتور چیست؟

در بسیاری از موارد، یک دیزل ژنراتور به عنوان یک شبکه ایمنی، یک منبع تغذیه (در صورت خاموشی یا اختلال) عمل می کند. برای حل این مشکل در مدارس، بیمارستان ها، مراکز خرید،

×