ما راه حل های کامل و ویژه ای برای هر مشتری ارائه می دهیم.


این شرکت با نام گروه متاپاور در سال 1400 با همت گروهی از مدیران با سابقه صنعت برق کشور در استان البرز تاسیس گردید.

این شرکت با بهره گیری از تجارب 13 ساله مهندسین در صنعت برق و امکانات گسترده مهندسی و بازرگانی ، دانش فنی کارشناسان زبده داخلی و حمایت و نظارت شرکتهای بزرگ اروپایی ضمن عقد قراردادهای EPC و EPCF با کارفرمایان بزرگ دولتی و بخشهای مختلف صنعت ، موفق به انجام پروژه های متعدد در صنعت برق کشور گردیده است .

 

 

رویکرد این شرکت حل مساله


ارائه بهترین راهکارها و آگاهی بخشی علمی مهندسی و حرفه ای به مشتری ، با ارایه خدمات مشاوره ، طراحی و مهندسی ، ساخت تجهیزات داخلی وتامین ماشین آالات خارجی ، نصب و راه اندازی ، بهره برداری ، گارانتی و ارائه خدمات گسترده و طولانی مدت پس از فروش در این زمینه های می باشد

 

 

چرا ما انتخاب شماییم


با بیش از 10 سال تجربه بازاریابی و فروش در زمینه سیتم های برق اضطراری و دیزل های Perkins انگلستان در همه توان ها از رنج ۷KVA تا ۲۵۰۰KVA در حال فعالیت می باشد. همچنین از دیگر محصولات این شرکت میتوان به برند های معتبر چون ذیل اشاره کرد .

  1. شرکت volvo
  2. شرکت meccalte
  3. شرکت stamford
  4. شرکت cummins

 

 

ما کجا قرار داریم


کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی چهاردانگه واقع می باشد. این مجموعه که در زمینی به مساحت 3000 متر مربع ایجاد شده، شامل سالن رنگ الکترواستاتیک, سالن تعمیرگاه, سالن برق و الکترونیک, سالن فلز کاری و همچنین شامل بخش های اداری و رفاهی می باشد. این شرکت مفتخر است که با استفاده از تکنسین های متخصص و تجهیزات مدرن و پیشرفته در اندک زمانی قادر به اخذ گواهینامه (certificate) از شرکت پرکینز (Perkins) انگلستان شده است و هم اکنون یکی ازعرضه کنندگان دیزل ژنراتور، کانوپی سایلنت و تجهیزات وابسته آن در ایران می باشد, زیرا که توانسته محصولات خود را در سطح کیفی محصولات اروپایی ارائه کند.